Balionai – populiariausia krikštynų progos puošmena

Vaikų šventė be balionų? Gal jau ne. Tikrai nesinorėtų mažųjų palikti be šios nebrangios, bet įspūdingos puošmenos. O ypač per krikštynas! Juk nebūtina pernelyg išlaidauti, galima šventės vietą papuošti paprastučiais spalvotais balionėliais – bus ir gražu, ir šventiška. Tačiau jei krikštynų biudžete numatytos papildomos išlaidos dekoracijoms, tikrai yra iš ko rinktis.

Krikštynoms, kaip išskirtinei vaikelio šventei, labai tinka prabangiai atrodantys perlamutriniai balionai: papuošti drugeliais su užrašu „Krikštynos“ ir dekoruoti gėlytėmis „Mano krikštynos“. Juos galima rinktis pagal krikštuko lytį – mergytėms rožinius, o berniukams žydrus, arba komponuoti su baltais. O gal Jūsų vizijose ypač baltos krikštynos? Tuomet puikiai tiks perlu žėrintys balionai „Mano krikštynos“. Yra net specialiai girliandoms skirtų balionų aukštyn kojom atspausdintom raidėm, kad pakabinus juos ant virvelės nereikėtų sukioti galvos norint perskaityti, kas parašyta.

Beje, šiomis dekoracijomis galima ir šventės vietą padabinti, ir bažnyčią pagražinti bei suteikti išskirtinumo krikštynų dalyvių automobiliams. Ir ne tik! Per krikštynas simbolinę prasmę įgyja helio pripildytų balionėlių paleidimas į dangų. Pakaktų net ir vieno ar trijų surištų balionėlių, nešančių pasauliui žinią apie naują krikščionį. O jei dar prikabinus svečių palinkėjimus?.. Taip pasiųsti Dievui jie be abejonės išsipildytų. Pagal galimybes netgi galima svečiams išdalyti balionus ir visiems kartu paleisti. Tikrai įspūdingas reginys.

Ne mažesnį įspūdį daro ir balionų, pririštų prie svarelio, puokštė. Svarelių galima įsigyti kartu su balionais: piramidės išlaiko iki 8, o žvaigždutės – iki 12 balionų. Beje, reikėtų nepamiršti, kad puokštėms tinka tik helio pripildyti balionėliai, tad planuojant tokią dekoraciją derėtų kiekvienam balionui numatyti po 3‑4 litus užpildymui. O šventės pabaigoje šią puokštę galima sėkmingai panaudoti – po „žiedelį“ išdalyti ir paleisti į dangų.

Žinoma, tokios grožybės ne kiekvieno kišenei. Bet neverta nusiminti. Juk nebūtina pirkti visos 10 vnt. pakuotės ‑ pas mus galima įsigyti vieną balionėlį, kuris bus nepaprastai mielas ir išskirtinis krikštynų akcentas.

“Mano krikštynos” – knyga, kurią verta dovanoti
Palinkėjimai krikšto proga – kaip juos įamžinti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Krepšelis
Close Norų sąrašas
Close Peržiūrėtos prekės
Kategorijos